ND a příslušenství

V naší nabídce naleznete veškeré náhradní díly a příslušenství k vozům ŠKODA. Dodáváme a montujeme vše podle stanovených postupů, dodržujeme doporučení výrobce pro udržení kvality a bezpečnosti.

Veškeré zboží si u nás vyberete nebo objednejte přímo na prodejně.

Příslušenství ŠKODA k vozům

Originální příslušenství k vozům najdete přímo v naší prodejně, rádi Vám jej ukážeme, poradíme s jeho výběrem, porovnáme, seznámíme Vás s jeho funkcemi. Nebo si jej můžete prohlédnout a objednat na e-shopu ŠKODA a poslat k vyzvednutí přímo k nám.

Originální výměnné díly

Víte, že můžete využít veškerých výhod nového originálního dílu za cenu o 9-68% nižší a zároveň ušetřit jak finanční prostředky tak životní prostředí ? Nabízíme továrně renovované díly. Během této renovace je dí detailně rozebrán, vyčištěn, proměněn a zkontrolován. Jednotlivé součástky jsou renovovány nebo nahrazeny zcela novými.

Nabízme našim zákazníkům možnost výběru  mezi 100% kvalitními originálními díly se schodnou 2.letou zárukou.
Pro představu uvádíme příklad cenového srovnání: Sada kompletní spojky pro vůz ŠKODA Octavia II. 1,9TDi PD/77 kW - nové díly sada: 15.500 Kč, výměnné díly sada: 10.200 Kč.

ŠKODA originální díly

Pro Vaše vozidlo jsou určeny ŠKODA originální díly, které jsou testovány a schváleny výrobním závodem. Tyto díly odpovídají v provedení, rozměrech a mteriálu přesně předpisům společnosti ŠKODA, neboť jsou identické s díly montovanými při výrobě vozů.

U těchto produktů je záruka společnosti ŠKODA AUTO za jejich bezpečnost, spolehlivost a dlouhodobou funkčnost. Proto doporučujeme vždy používat ŠKODA originální díly, nebo výměnné díly schválené výrobcem. Vhodnost dílů jiných dodavatelů nemůže společnost ŠKODA i přes trvalé sledovní trhu posoudit ani za tyto díly ručit, i když se může jednat v jednotlivých případech o schválené díly k provozu nebo homologované státní zkušebnou.

Díly pro nezávislé autoopravny a servisy

Nezávislým autoopravnám a servisům nabízíme spolupráci a dodávku zboží včetně zajímavých cenových bonusů na nákup veškerého sortimentu dílů a příslušenství. Informujte se na našem oddělen ND a příslušenství.

Kontakt: 381 521 094, 381 521 357, info@autoservisjindra.cz

 -
 -
 -
 -