EKONOMY díly

Jedná se o speciální skupinu náhradních dílů, které byly optimálně navrženy pro vozidla starší 4 let, aby náklady na údržbu a opravy těchto vozidel odpovídaly jejich časové hodnotě. Nabízí tak optimální poměr mezi cenou opravy a zůstatkovou hodnotou vozidla.

S námi máte možnost volby
Zatímco ŠKODA Originální díly a ŠKODA Originální výměnné díly jsou identické s díly používanými při výrobě nových vozů, u Economy dílů byl lehce snížen počet variant a upraveny jejich konstrukční vlastnosti.

Jsou použity odpovídající materiály, ale to nikdy na úkor kvality. Můžete si být jisti, že stejně jako všechny produkty ŠKODA, tak i ŠKODA ECONOMY díly jsou vyrobeny dle technologických standartů ŠKODA s důrazem na maximální kvalitu a bezpečnost.

Na všechny ŠKODA ECONOMY díly poskytujeme standartní 2. letou záruku. Také dodáváme tyto díly i nezávislým autoopravnám. Kontakt: 381 521 357, info@autoservisjindra.cz.Výhody, proč nakupovat ŠKODA ECONOMY díly ?

• Atraktivní ceny - Mohou být až o 35 % levnější než Originální díly
• Prvotřídní kvalita - Jejich kvalita je důsledně testována koncernem Volkswagen
• Záruka - Nabízí 2.letou záruční lhůtu

Jaký je vlastně rozdíl mezi ECONOMY díly a Originálními díly ?

Jednoduše řečeno, ŠKODA Originální díly jsou ty díly, které jsou montovány na automobily během výroby. Jsou měřítkem kvality a špičkové péče. Vznikají s vývojem vozidla, jsou mu perfektně přizpůsobeny a bez výjimky splňují kritéria koncernového systému zabezpečení kvality, bezpečnosti a udržení hodnoty vozu.

ŠKODA Economy díly oproti tomu sice nejsou přímo shodné s provedením ze sériové výroby, ale přesto mají hodně společného - jsou totiž promyšleně modifikované, zohledňující svou specifikací zůstatkovou hodnotu vozidla, tudíž jsou u nich nižší výrobní náklady i konečná cena. Jsou to špičkové produkty, navrženy a vyrobeny tak, aby perfektně splňovaly nároky na opravy s přihlédnutím na zůstatkovou hodnotu vozu a to při zachování bezpečnosti a funkčnosti.

Se ŠKODA Economy víte, že šetříte na správném místě a prověřeným způsobem. Neplatíte za druhořadou kvalitu, nýbrž za bezpečné, prověřené a pravé díly doporučené výrobcem a přitom s ohledem na zůstatkovou hodnotu svého vozu.

Příklady porovnání rozdílů cen vybraných ECONOMY dílů ŠKODA a Originálních dílů ŠKODA:Fabia stáří 4+ Octavia stáří 4+
Originální díly ECO díly Originální díly ECO díly
Výfuk př. = střední díl 4183,- 1468,-
Kotouče přední brzdové, 1 kus 1677,- 1319,- 1908,- 1485,-
Destičky přední, sada 1796,- 1162,- 1849,- 1162,-
Tlumič přední, 1 kus 2161,- 1715,- 3145,- 2317,-
Zadní destičky, sada 1246,- 960,- 1429,- 961,-
Akumulátor 
Fabia - 44AH, Octavia - 61AH
2021,- 1661,- 3534,- 2412,-

* uvedené ceny jsou včetně DPH
**ceny nezahrnují práci servisu
***ceny jsou uvedené pro srovnání na konkrétní typ vozu, liší se v závislosti na modelu a motorizaci