Novinky

Jarní servisní akce za 321 Kč!

V období od 1.4.2019 Vás zveme na Jarní servisní akci za 321 Kč! Dále nabízíme přezutí kol za 356 Kč, geometrii včetně seřízení za 909 Kč nebo uskladnění pneumatik na sezonu za 608 Kč! Objednat se můžete na T: 381 521 094.

Škoda NejMix

Po dobu pěti let nebo do nájezdu 100 000 km budete mít jistotu naší pomoci. A to i v případech, které mohou nastat kdykoli při každodenním provozu vašeho vozidla (např. defekt pneumatiky, vybití baterie nebo záměna paliva). Navíc budete mít nárok na bezplatné, včasné a řádné odstranění oprávněně reklamovaných vad, a to u jakéhokoli servisního partnera ŠKODA bez ohledu na to, kde se závada vyskytla.

EDICE 100

ŠKODA AUTO jako jedna z mála firem v České republice s více než stoletou tradicí, je s dějinami Československého státu provázána od samého začátku. Cítí tak závazek podílet se na oslavách tohoto významného jubilea. Historicky významný rok pro naši historii si připomíná řadou akcí, limitované edice svých modelů nevyjímaje.

 


Zveme Vás na prohlídku vozů!

Zveme Vás srdečně na blížící se akce:

8.9.2018 se v Soběslavi koná tradiční orientační soutěž historických vozidel s názvem O pohár města Soběslav a my zde budeme vystavovat nové vozy. Přijdtě je vyzkoušet na vlastní kůži!

6.10. můžete shlédnout prezetnaci našich vozů v Táboře na náměstí v rámci akce Setkání historických vozidel v Tábooře.

Podpory pro držitele průkazu ZTP a ZTP/P

Při nákupu nového vozu značky Škoda Citgo - Fabia - Rapid - Octavia - Karoq - Superb - Kodiaq

1) držitelé průkazu ZTP    ....... sleva 8-17%   z ceny vozu

2) držitelé průkazu ZTP/P ....... sleva 8 - 22% z ceny vozu

+ ve většině případů nárok na státní příspěvek až 200.000 Kč

+ možnost vrácení DPH 21% max. 100.000 Kč

ŠKODA Connect

Prostřednictvím Portálu ŠKODA Connect můžete snadno a pohodlně spravovat svůj zákaznický učet na počítači z pohodlí domova. K tomu si do svého mobilu stáhněte aplikaci ŠKODA Connect a ovládejte svůj vůz i pomocí chytrého telefonu. Abyste mohli začít využívat služby ŠKODA Connect, je nutné se nejdříve zaregistrovat a služby aktivovat na Portálu ŠKODA Connect.

Měření emisí od ledna 2018

Vyhláška č. 228/2017 o provádění technických prohlídek a měření emisí přináší od nového roku změny.

Motorsportem inspirovaná ŠKODA FABIA Edition R5 vstupuje na český trh

Speciální prvky designu a volitelná 17palcová kola z lehké slitiny odkazují na nejúspěšnější soutěžní vůz značky ŠKODA.

Fabia s novým designem a novou technikou

ŠKODA FABIA dostane nový design přídě a zádě, zcela nové přední LED-světlomety a zadní LED-skupinové svítilny. Na výběr budou čtyři úsporné zážehové motory o objemu 1,0 l.

Škoda Karoq je Auto roku 2018

Vyhlášení vítěze ankety Auto roku 2018 v České republice proběhlo během tiskové konference Svazu dovozců automobilů, který anketu pořádá. Nejvíce bodů získala Škoda Karoq.

1 , 2 , 3 |