Novinky

OBJEVTE NEJNOVĚJŠÍ VŮZ Z RODU SUV ŠKODA KAMIQ

Středa 4.září - představení vozu KAMIQ v Autoservisu Jindra v Soběslavi.

Sobota 14. září - Den testovacích jízd na náměstí v Soběslavi od 10:00 do 14:00 hod v rámci akce O POHÁR MĚSTA SOBĚSLAV 2019.

Žhavý model ŠKODA KAMIQ chytře kombinuje výhody SUV a praktického městského vozu. Přijďte se s ním osobně seznámit od středy 4. zárí do AUTOSERVISU JINDRA v Soběslavi.

První crossover ŠKODA KAMIQ, který je svými vlastnostmi přímo stvořený pro městskou džungli i dobrodružné výlety do přírody, je k dostání jž za atraktivních 379.000 Kč. Přesvědčte se sami o kvalitách nového vozu přímo u nás v showroomu. Zamluvte si testovací jízdu.

Zároveň se můžete těšit i na sobotu 14. září - Den testovacích jízd, kdy jsme pro Vás připravili možnost vyzkoušet a porovnat i další novinky vozů Škoda (Kamiq+, Scala, Karoq, Kodiaq, Superb). Akce se koná na náměstí v Sobělavi od 10:00 do 14:00 hod, v rámci akce O POHÁR MĚSTA SOBĚSLAV 2019 (orentační soutěž a výstava historickcýh vozidel v Soběslavi).

Pokud byste si již nyní chtěli zarezervovat termín Vaší návštěvy či předváděcí jízdy, rádi Vás uslyšíme na telefonním čísle 606 659 935 (Jiří Mertlík, Andrea Slavíková).

Využijte jedinečnou příležitost a buďte mezi prvními, koho může model Škoda KAMIQ oslovit. Věříme, že si s ním budete rozumět.

Těšíme se na Vás.

Zpět