Autoservis Jindra s.r.o.

Zabýváme se prodejem nových i ojetých vozů, originálních dílů a příslušenství. Poskytujeme komplexní nabídku záručních a pozáručních servisních služeb a zajišťujeme pojištění a financování vozů.

Splňujeme veškerá kritéria ŠKODA AUTO a.s. pro autorizovaný prodej a servis vozů ŠKODA, jsme držiteli certifikátu TüV ISO 9001:2008, Zelená firma, Best dealer ŠKODA v ČR, Top obchodník roku.

Prioritou je pro nás především kvalita poskytovaných služeb a individuální přístup k zákazníkovi. Budeme rádi, pokud si vyberete a využijete některou z našich nabídek.


Nabízíme více jak 20.let zkušeností

Již více než 20 let se staráme o pravidlenou údržbu a servis vozů s veškerými garancemi. Jako autorizovaný partner ŠKODA AUTO a.s. splňujeme veškeré náročné podmínky kladené na dodržování pracovních postupů a použitých materiálů pro zachování maximálně možné hodnoty a bezpečnosti provozu námi servisovaných vozů. Při zpracování zakázek využíváme odpovídající know how přímo od výrobce ŠKODA AUTO.


Transparentní ceny

Vždy dopředu víte odhadovanou cenu opravy, protože jako autorizovaný servis používáme výrobcem stanovené časové normy pro jednotlivé úkony. Naši klienti platí pouze za čas stanovený pro daný úkon výrobcem, nikoliv za dobu, kterou vůz strávil na dílně. Používáme špičková diagnostická zařízení pro odhalení závady, které umožní rychlé a kvalitní řešení.


Pomáháme udržet Vaši mobilitu

V případě, že bude Vaše vozidlo v našem servisu, máte u nás možnost zapůjčení náhradního vozu. Na přání Vám zajistíme i přistavení vozu do opravy a vrácení zpět na místo určení.

V rámci pravidelných záručních servisů máte také garanci doživotní bezplatné záruky mobility. V případě poruchy nás můžete kontaktovat, nebo se obrátit na centrálu asistenční pomoci ŠKODA AUTO.


Osobní přístup je pro nás důležitý

Vždy se snažíme spolu s Vámi najít optimální řešení ať už v oblasti nákupu a financování nových či ojetých vozů, tak v následné servisní péči. Samozřejmostí je pro nás i pomoc při řešení potíží při havárii, následná likvidace pojistných událostí a škod na vozidle, stejně jako oprava vozu a zajištění náhradního vozidla po dobu opravy.


Spolupracujeme se zájmovými kluby a spolky v našem městě

Každoročně podporujeme řadu zájmových, sportovních, kulturních a sociálně zaměřených organizací a akcí v našem městě a okolí.

 -
 -
 -
 -