Výhody autorizovaného servisu

8 hlavních důvodů proč zvolit náš autorizovaný servis ŠKODA:

1. Nabízíme 20 let znalostí, zkušeností a vybavení

Jakmile se na trhu objeví nové technologie a nové modely, jsou naši technici důkladně proškoleni, mají k dispozici veškeré nástroje a diagnostická zařízení, která jsou vyrobena speciálně pro vozy ŠKODA. Spolupracujeme s výrobním závodem ŠKODA AUTO již více než 20 let.

2. Pomáháme našim klientům s likvidací pojistné události

V případě havárie Vám náš servisní technik pomůže s vyřízením likvidace pojistné události, zajistí v případě potřeby náhradní vozidlo a zařídí opravu havarovaného vozu. V našem servisu platíte pouze spoluúčast na škodě (nikoliv celou částku za opravu, následně nemusíte netrpělivě vyčkávat až Vám pojišťovna zašle finanční prostředky na úhradu opravy). Vyřídíme za Vás veškerou dokumentaci k pojistné události a zajistíme úhradu škody přímo s pojišťovnou.

3. Transparentní ceny

Jistota férového a průhledného účtování, vždy víte dopředu kolik za co zaplatíte. Průhledný účet – dodržování „normočasu“ stanoveného výrobcem k odstranění konkrétní závady. Žádné zbytečné prostoje vozu na dílně a za to účtované hodinové sazby. Dodržujeme také ceny ŠKODA Originálních dílů doporučené výrobcem.

4. Škoda Originální díly, výměnné díly,..

ŠKODA Originální díly a příslušenství, výměnné díly procházejí náročnými zátěžovými a bezpečnostními zkouškami. Jsou neustále modernizovány a přizpůsobovány nejnovějším trendům tak, aby vyhovovaly nejpřísnějším bezpečnostním normám a jsou garancí kvality a bezpečnosti.

5. Garance a záruky na všechny díly

Na ŠKODA originální díly, které Vám byly u nás, jako u servisního partnera ŠKODA, v rámci opravy fakturovány, poskytujeme komplexní dvouletou záruku.

6. Karosářské a lakýrnické práce

V případě nehody chcete mít Váš vůz opět rychle opravený a chcete jej mít opět ve stavu jako před nehodou. Jako servisní partner ŠKODA Vám nabízíme kompletní servis a opravy karosérie splňující nejpřísnější normy. Naprostou samozřejmostí je zajištění opravy dle postupů předepsaných výrobcem s použitím ŠKODA originálních dílů.

7. Řešení mobility během opravy

V případě, že budete chtít zůstat mobilní i po dobu opravy Vašeho vozu, nabízíme Vám zapůjčení z několika modelů náhradních vozů.

8. Doživostní záruka mobility

Podmínky platnosti Doživotní záruky mobility na Váš vůz je provádění pravidlených servisních prohlídek v síti jen autorizovaných servisních partnerů ŠKODA. Dostává-li Váš vůz tuto pravidelnou péči, můžete za to využívat záruky mobility v případě, že by byl Váš vůz z jakéhokoliv důvodu nepojízdný, ať jste kdekoliv v Evropě. Linka pomoci ŠKODA Assistance je Vám dostupná nonstop na telefonních číslech: 800 120 000 v ČR nebo +420 236 090 002 v zahraničí.

 -
 -
 -
 -