Havárie a pojistné události řešíme za Vás

"Bouralo se odjakživa a bourat se bude dál". Pokud k tomu dojde, je jenom dobře pokud to odnesou "jenom plechy". Nabízíme Vám naši pomoc při řešení potíží s vyřizováním pojistné události a opravou vozů po havárii.

  • V případě havárie a pojistné události za Vás vyřídíme veškeré jednání s pojišťovnami včetně úhrad faktur za opravu.
  • Kompletně opravíme a nalakujeme poškozené díly dle doporučených technologických postupů výrobce ŠKODA Auto zaručujících kvalitu opravy a bezpečnost Vaší jízdy
  • Zajistíme odtah Vašeho vozu v případě nepojízdnosti T: 723 083 102
  • Pomůžeme Vám s mobilitou – poskytneme Vám v případě potřeby náhradní vozidlo
  • Zajistíme a prohlédneme Vaše poškozené vozidlo technikem pojišťovny
  • Jsme smluvní servis pojišťoven
  • Zpracujeme Vaši pojistnou událost za Vás
  • Oprava vozu po havárii – úhrada faktur za opravu. V našem servisu platíte pouze spoluúčast na škodě (nikoliv celou částku za opravu, následně nemusíte netrpělivě vyčkávat až Vám pojišťovna zašle finanční prostředky na úhradu opravy). Vyřídíme za Vás veškerou dokumentaci k pojistné události a zajistíme úhradu škody přímo s pojišťovnou.

Pokud potřebujete řešit havárii a pojistnou událost, zavolejte nám, náš specialista na pojistné události a opravy po nehodách Vám podá veškeré potřebné informace T: 381 521 094, 602 659 049. Vyřešíme starosti za Vás.

Dodržování technologických postupů stanovených výrobcem a používání Škoda originálních dílů je důležité nejen pro Vaši bezpečnost, ale také pro funkčnost a zachování hodnoty Vašeho vozidla i dalších záruk.

Provedeme opravy kompletně: diagnostiku, opravu elektroinstalací, opravu nebo výměnu všech poškozených součástí vozů značky Škoda,....

Poškozené díly ekologicky likvidujeme.

Upozornění:

Obecně platí doporučení, nepřijímat nabídky poskytnutí asistenčních služeb od poskytovatelů, kteří se náhodně objeví na místě dopravní nehody a nejsou smluvními asistenčními službami Vaší pojišťovny, eventuálně smluvními asistenčními službami dalšího účastníka či viníka nehody.

Škoda Clever Repair - šetří vaše finance

U menších poškození karosérie, čelního skla či plastových dílů Vám můžeme nabídnout alternativní cenově příznivá řešení. V některých případech je možné poškozený díl opravit bez nutnosti výměny.

Pokud si nebudete jistí jak postupovat, zavolejte nám, náš specializovaný technik na pojistné události a opravy po nehodě Vám podá veškeré potřebné informace na T: 381 521 094, 602 659 049.

 -
 -
 -
 -