Oprava důlků po krupobití

Novinka!!!

Zajistíme a odstraníme poškození Vašeho vozu po krupobití nebo od kamenů metodou vytlačování - bez poškození laku.

Pro konkrétní informace, objednávky a řešení pojistných událostí kontaktujte naše techniky na T: 381 521 094, 381 521 357, info@autoservisjindra.cz. Jsme Vám denně k dispozici od 7 do 17 h, v sobotu od 8 do 12 hodin.

O metodě a technologii:

1. metoda vytlačování - spodní strany dílu

Důlek se vytlačuje ze spodní strany dílu karoserie tak dlouho, až není vidět. Toto vytlačování se provádí speciálním nářadím, se kterým se lze dostat skoro na všechna místa vozidla. Pokud se díky výztuhám na poškozené místo nelze dostat, aplikuje se "lepící metoda"

Vytlačovací metoda se používá zejména při opravě kapoty motoru, víka zavazadlového prostoru, blatníků, dveří a plata střechy.

2. metoda lepící - z horní strany dílu

Na důlek se lepí zvenku plastový špunt. Po vytvrdnutí cca 20 sec. se špunt vytáhne speciálním vytahovacím kladivem i s důlkem. Okolní místo se vyrovnává teflonovým důlčíkem. Tento postup se opakuje tak dlouho, až dojde k úplnému odstranění důlku.

Lepící metoda se používá zejména při opravě bočního rámu dveří a míst, kde se nemůže využít "Vytlačovací metoda" (jedná se například o místo, kde se nemůže využít "Vytlačovací metoda" např. tam, kde je umístěna výztuha dveří)