Opravy a údržba vozů

Běžné opravy a servisní údržba vozů

V případě, že potřebujete servisní služby nad rámec záručních servisních prohlídek, rádi Vám poradíme a najdeme optimální řešení pro případnou závadu na Vašem vozidle. Kontaktujte nás na Tel: 381 521 094, 723 083 102, Po až Pá od 7 do 17 hodin, v sobotu od 9 do 12 hodin.

Výměna oleje

Motorový olej velmi významně ovlivňuje životnost motoru Vašeho vozu, proto je důležité dodržovat předepsané intervaly jeho výměny. Pravidelně Vám vyměníme olej a olejový filtr, tak aby byl zaručen hladký provoz Vašeho motoru a jeho dlouhá životnost.

Servis klimatizace

Pro funkčnost a pocit pohodlí je důležitý bezvadný stav klimatizace. Po zimním období se vyplatí stav klimatizace zkontrolovat a provést její dezinfekci a doplnění. Není-li totiž klimatizace pravidelně čištěna, dochází v jejím systému k usazování bakterií, které se pak zvýšením teploty začnou množit. To může být doprovázeno nepříjemným zápachem a vznikem plísní, které mohou být příčinou mnoha zdravotních komplikací.

Geometrie náprav vozu

Nesprávná geometrie náprav vozu způsobuje nerovnoměrné opotřebení pneumatik Vašeho vozu. Proto Vám nabízíme změření geometrie náprav a v případě nerovnosti její odborné seřízení. Veškeré práce provedeme přesně podle předpisů výrobce na moderním zařízení schváleném výrobcem.

Diagnostika závad na profesionálních přístrojích

Provádíme počítačovou diagnostiku na špičkových zařízeních, které díky rychlosti diagnostiky šetří Váš čas i peníze.

Měření 3D geometrie

Měření na špičkovém přístroji pomocí laseru. Provádíme toto měření na všech osobních vozech jakékoliv značky výroby!

Pneuservis

Zajišťujeme kompletní pneuservis, dodání pneu a disků včetně kompletů za výhodné ceny dle Vašeho výběru. Přezujeme, vyvážíme, vyčistíme kola a sezónní též kvalitně uskladníme.

Příprava na STK a měření emisí

Připravíme Vaše vozidlo na státní technickou kontrolu a změříme jeho emise. V případě potřeby po dohodě s Vámi odstraníme všechny zjištěné nedostatky. Budete tak mít naprostou jistotu, že je Váš automobil dokonale připraven. Na technickou stanici za Vás dojedeme a vyřídíme, přistavte svůj vůz do našeho servisu a odjeďte již s vyřízeným STK.

Montáž zabezpečovacích zařízení

Provádíme montáže zabezpečovacích zařízení - alarmů, zámků zpátečky Construct, ...

Renovace skel světlometů

Po určité době dochází u starších vozidel k oxidaci skel předních světlometů. To zapříčiní snižování svítivosti a viditelnosti až o 50%. Zrenovujeme světlomety a vrátíme tak jejich účinnost svícení.

Elektrikářské práce

Opravujeme veškeré elektrické systémy, montujeme elektro zařízení a autodoplňky - handsfree sady, alarmy,...

Karosářské a lakýrnické práce, oprava důlků bez lakování

Poškození karoserie a lakovaných ploch odborně odstraníme a to podle technologických postupů daných výrobcem a s použitím kvalitních originálních dílů.

Montáže autodoplňků a příslušenství

Pokud chcete Vaše vozidlo vybavit příslušenstvím, doporučujeme používat originální příslušenství Škoda. Všechny produkty příslušenství totiž procházejí náročným schvalovacím procesem v technickém vývoji (technickými zkouškami) a v útvaru kvality (zákaznickými zkouškami). K nabídce příslušenství též patří odborné poradenství a odborná montáž.

Mytí a čištění vozů, interiérů, kol

Návštěva naší myčky (používáme pouze ruční mytí) zajistíme Vám nejen kvalitu mytí, ale i ošetření laku. Námi používaná autokosmetika má nejen vizuální efekt („nablýskaný vzhled“), ale zajistí právě i ochranu samotného vozu. Vyčistíme  a též velmi kvalitně vytepujeme interiér Vašeho vozu.

 -
 -
 -
 -