Pneuservis a uskladnění pneumatik

Provádíme kompletní služby pneuservisu

  • Dodáváme zvýhodněné sady kol za atraktivní cenu. Informace v našem skladu ND a příslušenství.
  • Dodáváme nové pneumatiky všech značek. Zajistíme veškeré pneumatiky dostupné na českém trhu.
  • Máme přímé zastoupení těchto značek: Barum Continental, Nokian, Michelin, Goodyear, Dunlop, Pireli, Bridgestone
  • Provádíme výměny kol, přezutí, vyvážení
  • Mytí kol a uskladnění na sezónu

Kontaktujte naše techniky T: 381 521 357, 381 521 094, 723 083 102.

Výměna kompletních kol

Výměnou celých kompletních disků včetně pneumatik šetříte čas i peníze za jejich přezouvání a vyvažování, včetně opotřebení při manipulaci.

Přezutí a vyvážení kol na disku

V případě přezutí pneumatik z disků provedeme odborné přezutí a vyvážení všech kol pomocí nejmodernějších přístrojů.

Kontrola stavu pneumatik

Překontrolujeme stav Vašich pneumatik, míru opotřebení, hloubku vzorku, nahuštění a případně Vás upozorníme na vhodnost výměny.

Mytí a čištění kol na speciálním mycím zařízení

Provádíme komplexní údržbu a mytí kol. V rámci jejich přezutí Vám kola vyčistíme a umyjeme od kamínků a usazených nečistot. Jsou tak  připravena na uskladnění a na další sezónu.

Uskladnění sezónních pneumatik

Nemusíte si již dělat starosti se skladováním sezónních pneumatik, můžete je nechat uskladněny u nás. Splňujeme veškeré náročné požadavky na jejich skladování. Vyplatí se je nechat uskladnit správně. Při demontáži kol z vozu označíme směr otáčení a pozici, kde byla kola namontována, aby nedošlo k jejich záměně. Očistíme je a odstraníme kamínky a štěrk z dezénu plášťů, umyjeme od nánosu solí. Po dobu letní nebo zimní sezóny Vám je kvalitně uskladníme na suchém a chladném místě dle předpisů, jsou pojištěna proti poškození i odcizení a vy vždy jen přijedete pro ty právě aktuální.  
U nás jsou Vaše kola pečlivě vedena a označena, kvalitně ošetřena a připravena na další sezónu.

Geometrie náprav vozu

Nesprávná geometrie náprav vozu způsobuje nerovnoměrné opotřebení pneumatik Vašeho vozu. Nápravy, kola  a pneumatiky patří k nejvíce namáhaným dílům na vozidle. Časté nárazy od výmolů na silnicích zejména po zimě, případně do obrubníku, to jsou některá z rizik. V těchto situacích dochází nejen k poškozování závěsů, čepů, tlumičů a pneumatik, ale především se postupně mění přesné nastavení geometrie kol. To zásadně ovlivňuje chování automobilu, bezpečnost jízdy, opotřebení pneumatik a spotřebu paliva. Proto Vám nabízíme změření a geometrie náprav a v případě nerovnosti její odborné seřízení. Veškeré práce provedeme přesně podle předpisů výrobce na přesném moderním zařízení.

Zimní pneumatiky -  Povinnost užívání

Povinnost v užití zimních pneumatik platí mezi 1. listopadem a 31. březnem a to:

Pokud se na pozemní komunikaci nachází souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza, nebo lze vzhledem k povětrnostním podmínkám předpokládat, že se na pozemní komunikaci během jízdy může vyskytovat souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza.

Pozn.: Zimní pneumatiky bychom neměli používat při teplotách vyšších než + 7 C.
Jsou vyrobeny z měkčích směsí a za vyšších teplot dochází k jejich rychlejšímu opotřebení. Výhodnější je výměna kompletních kol než "přezouvání" pneumatik na tytéž ráfky. Sníží se tak riziko poškození.  Doporučujeme přezout až na konci března nebo začátkem dubna.

Objednat se můžete na Tel: 381 521 094

 -
 -
 -
 -