Sezónní servisní prohlídky

Údržba klimatizace, čištění a plnění

Zapáchá vám z ventilace - topení, chlazení, větrání,... Co s tím?

Ve filtrech se Vám usadili nečistoty, tvoří se zde množství plísní a bakterií, které způsobují nepříjemný zápach. Toto je nebezpečné zejména pro astmatiky a alergiky.
Doporučujeme pravidelnou údržbu vždy na konci a nebo nejpozději před začátkem letní sezóny. Při kontrole a čištění klimatizačního systému Vám vyměníme filtry, chladící medium, které zajišťuje efektivní výkon chlazení a doplníme olej pro bezproblémovou činnost a zaručení životnosti vašeho kompresoru. Cena je rozdílná dle typu vozu, proto kontaktujte našeho servisního poradce či technika, rád Vám podá konkrétní informaci k ceně této služby. Tel: 381 521 094, 381 521 357.

Pro bezpečnost a pohodlí je bezchybná funkce klimatizace a pravidelná péče o ventilaci a filtry nezbytná. Předejdete tak nepříjemnému zápachu a zdravotním rizikům.

Zimní servis

Výměna pneumatik + Zimní servisní prohlídka

Vyměníme vám zimní kola či pneumatiky, vyvážíme, vyčistíme a uskladníme. Před nastávající sezonou zkontrolujeme stav kol i jejich správné vyvážení a nahuštění. Důležitá je také hloubka vzorku. Zákon stanovuje minimální hloubku vzorku u osobních vozů 1,6 mm,  podle odborníků by však měl být vzorek alespoň 4 mm vysoký.

Dodáváme zvýhodněné sady sezónních kol za atraktivní cenu! Informace u skladu ND a příslušenství tel: 381 521 357, 381 521 094. Zajistíme veškeré pneumatiky dostupné na českém trhu.

Pozn.: Zimní pneumatiky bychom neměli používat při teplotách vyšších než + 7 C. Jsou vyrobeny z měkčích směsí a za vyšších teplot dochází k jejich rychlejšímu opotřebení. Výhodnější je výměna kompletních kol než "přezouvání" pneumatik na tytéž ráfky. Sníží se tak riziko poškození.

Vyrážíte na hory? Či pravidelně cestujete během zimních měsíců ? Využijte naši odbornou kontrolu Vašeho vozu před dovolenou ?

Pokud se chystáte za zimními radovánkami do blízkých či vzdálenějších hor doporučujeme Vám, připravit na tuto zátěž i Váš vůz. Samozřejmostí jsou zimní pneumatiky, ale také doplnění nemrznoucích kapalin vhodných pro mrazivé dny, dohuštění pneumatik, či celkovou kontrolu brzdového systému, osvětlení, výměnu stíracích lišt,....

Využijte návštěvy našeho servisu k překontrolování všech důležitých systémů vozu pro větší bezpečnost Vás a Vašich blízkých.

Zajistíme Vám kvalitní doplňky jako např.: zimní řetězy pro různé typy a velikosti kol, rozmrazovač zámků, náhradní nemrznoucí směsi, zimní pneumatiky, a mnoho dalšího....
V případě potřeby zapůjčíme střešní nosiče lyží, kol, box..  Informujte se konkrétně u našich pracovníků ND a příslušenství nebo servisních techniků.  Rezervace na zapůjčení: 381 521 357.

Jarní servis

Výměna pneumatik, Jarní servisní prohlídka, uskladnění pneumatik, údržba klimatizace, slevy na letní pneumatiky a příslušenství ŠKODA,...

Během Jarní servisní prohlídky Vašeho vozu Vám zkontrolujeme všechny důležité systémy vozu a doporučíme případné řešení potíží dříve než by se vyskytla větší závada. Prevence za minimální cenu Vám ušetří nejen Váš čas a peníze.

Servis vozů před dovolenou

V rámci prohlídky před dovolenou vaše vozidlo odborně zkontrolujeme: provádíme např. seřízení motoru, zkoušíme tlumiče a brzdy, zkontrolujeme pneumatiky, kapaliny, funkčnost klimatizace... tak, aby bylo vaše vozidlo připraveno na vyšší zatížení během cesty s ohledem na jednotlivé roční období.

Co ještě vzít s sebou kromě povinné výbavy na cestu?

Například doporučujeme: náhradní náplň do odstřikovačů, u starších vozů náhradní náplň do chladící soustavy, 1 litr motorového oleje pro případné doplnění. Konkrétní konzultace o doplňkové výbavě k vašemu vozu na cesty získáte u našich servisních poradců. Je to ideální doba i na pročištění a doplnění vaší klimatizační soustavy.

Objednávky u našich techniků na T: 381 521 094, 381 521 357, 723 083 102, info@autoservisjindra.cz. Od PO do PÁ 07-17 h, SO 8 až 12 h.V našem autoservisu Škoda Vám nabízíme v souvislosti s individuálními nároky na provoz Vašeho vozidla širokou nabídku sezónních služeb. Informujte se u našich servisních techniků: 

 -
 -
 -
 -